JO14-3


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 52599
Wedstijdnummerintern 14830595
Veldnaam veld 3
Veldlocatie Veld
Klasse 3e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0243 Onder 14 (najaarsreeks)
Categorie B
Wedstrijddatum 2020-12-05
Aanvangstijdopgemaakt 10:30
Duur 70
Speltype Veld
Aanduiding 0243 Onder 14 (najaarsreeks)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO14-3
Uitteam MOC JO14-1
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Reigerstraat 13
Postcodeplaats 1131LX VOLENDAM
Telefoon 06-23972663
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam MOC
Code BBFW63X
Website http://www.vvmoc.nl
Shirtkleur Oranje
Straat De Zuid 6
Postcodeplaats 1679GX MIDWOUD
Email secretaris@vvmoc.nl

Volendam (rkav) JO14-3 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-3 3 3 0 0 33 5 28 9
2 Reiger Boys JO14-3 4 3 0 1 19 9 10 9
3 MOC JO14-1 3 2 1 0 16 2 14 7
4 Sporting Andijk JO14-1 4 2 1 1 6 4 2 7
5 Always Forward JO14-3 4 2 0 2 10 14 -4 6
6 Spirit 30 (SC) JO14-1 4 2 0 2 8 24 -16 6
7 Berkhout JO14-1 2 1 0 1 7 2 5 3
8 Blokkers de JO14-1 3 1 0 2 12 8 4 3
9 DWB JO14-1 2 0 2 0 3 3 0 2
10 VVW JO14-1 3 0 0 3 2 11 -9 0
11 Westfriezen JO14-3 4 0 0 4 6 40 -34 0

Volendam (rkav) JO14-3 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-3 3 3 0 0 16 4 12 9
2 De Wherevogels JO14-1 3 2 0 1 14 3 11 6
3 Purmersteijn JO14-2 3 1 0 2 5 13 -8 3
4 Beemster JO14-1 3 0 0 3 4 19 -15 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-3 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt Westfriezen JO14-3 - Spirit 30 (SC) JO14-1 3 - 4
10 okt Blokkers de JO14-1 - Sporting Andijk JO14-1 1 - 4
10 okt Reiger Boys JO14-3 - Always Forward JO14-3 4 - 2
06 okt Reiger Boys JO14-3 - Westfriezen JO14-3 8 - 1
03 okt Spirit 30 (SC) JO14-1 - VVW JO14-1 3 - 2
03 okt Always Forward JO14-3 - Westfriezen JO14-3 5 - 1
03 okt Sporting Andijk JO14-1 - Berkhout JO14-1 1 - 0
03 okt DWB JO14-1 - MOC JO14-1 2 - 2
03 okt Volendam (rkav) JO14-3 - Reiger Boys JO14-3 6 - 2
26 sep VVW JO14-1 - Reiger Boys JO14-3 0 - 5
26 sep Westfriezen JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-3 1 - 23
26 sep MOC JO14-1 - Sporting Andijk JO14-1 2 - 0
26 sep Berkhout JO14-1 - Spirit 30 (SC) JO14-1 7 - 1
26 sep Blokkers de JO14-1 - Always Forward JO14-3 9 - 0
19 sep Always Forward JO14-3 - VVW JO14-1 3 - 0
19 sep Spirit 30 (SC) JO14-1 - MOC JO14-1 0 - 12
19 sep Sporting Andijk JO14-1 - DWB JO14-1 1 - 1
19 sep Volendam (rkav) JO14-3 - Blokkers de JO14-1 4 - 2

Volendam (rkav) JO14-3 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info