JO14-2


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 81058
Wedstijdnummerintern 14859057
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Klasse 1e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0243 Onder 14 (najaarsreeks)
Categorie B
Wedstrijddatum 2020-11-21
Aanvangstijdopgemaakt 09:30
Duur 70
Speltype Veld
Aanduiding 0243 Onder 14 (najaarsreeks)
Poule B
Thuisteam RKAVIC JO14-2
Uitteam Volendam (rkav) JO14-2
Accommodatie
Naam Sportpark Escapade
Straat Escapade 5
Plaats 1183NM AMSTELVEEN
Telefoon 020-4961737
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Escapade+5,+1183NM,+AMSTELVEEN,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam RKAVIC
Code BBCY65O
Website http://www.rkavic.nl
Shirtkleur Oranje met witte mouw
Straat Max Havelaarlaan 141
Postcodeplaats 1183LN AMSTELVEEN
Telefoon 06-25045330
Email jpmjonker@planet.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Reigerstraat 13
Postcodeplaats 1131LX VOLENDAM
Telefoon 06-23972663
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC Amsterdam JO14-2 3 3 0 0 9 4 5 9
2 BFC JO14-3 4 2 2 0 16 8 8 8
3 Diemen sv. JO14-1 2 2 0 0 10 2 8 6
4 DRC JO14-1 3 2 0 1 19 7 12 6
5 AMVJ JO14-1 3 2 0 1 10 4 6 6
6 BVV '31 JO14-1 4 2 0 2 13 14 -1 6
7 Volendam (rkav) JO14-2 3 1 2 0 12 7 5 5
8 Ouderkerk sv. JO14-1 4 1 1 2 12 12 0 4
9 IVV JO14-1 4 1 1 2 5 10 -5 4
10 RKAVIC JO14-2 3 1 0 2 6 7 -1 3
11 Buitenboys sc. JO14-2 2 0 0 2 5 17 -12 0
12 Zuidoost United JO14-2 2 0 0 2 2 21 -19 0
13 RCZ JO14-1 3 0 0 3 2 8 -6 0

Volendam (rkav) JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-2 3 2 1 0 34 3 31 7
2 EVC JO14-1 3 2 1 0 26 5 21 7
3 Always Forward JO14-2 3 1 0 2 12 14 -2 3
4 Strandvogels JO14-1 3 0 0 3 2 52 -50 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-2 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt DRC JO14-1 - Ouderkerk sv. JO14-1 2 - 1
10 okt Diemen sv. JO14-1 - BVV '31 JO14-1 6 - 1
10 okt IVV JO14-1 - BFC JO14-3 2 - 2
10 okt FC Amsterdam JO14-2 - RKAVIC JO14-2 3 - 1
03 okt BFC JO14-3 - AMVJ JO14-1 2 - 1
03 okt Ouderkerk sv. JO14-1 - Buitenboys sc. JO14-2 7 - 2
03 okt BVV '31 JO14-1 - RCZ JO14-1 5 - 2
03 okt RKAVIC JO14-2 - IVV JO14-1 4 - 0
03 okt Volendam (rkav) JO14-2 - DRC JO14-1 6 - 1
26 sep FC Amsterdam JO14-2 - RCZ JO14-1 2 - 0
26 sep DRC JO14-1 - Zuidoost United JO14-2 16 - 0
26 sep AMVJ JO14-1 - Ouderkerk sv. JO14-1 4 - 0
26 sep Diemen sv. JO14-1 - RKAVIC JO14-2 4 - 1
26 sep IVV JO14-1 - BVV '31 JO14-1 2 - 4
26 sep Volendam (rkav) JO14-2 - BFC JO14-3 2 - 2

Volendam (rkav) JO14-2 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info