JO13-4


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 105559
Wedstijdnummerintern 16917461
Veldnaam veld 3
Veldlocatie Veld
Thuisscore 1
Thuisscore-regulier 1
Uitscore 5
Uitscore-regulier 5
Klasse 3e klasse (2e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0393 Onder 13 (2e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2022-12-10
Aanvangstijdopgemaakt 09:00
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0393 Onder 13 (2e fase)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO13-4
Uitteam GSV JO13-1
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam GSV
Code BBFW48W
Website http://www.gsvgrootschermer.nl
Shirtkleur Wit
Straat F. Wiedijk Jznstraat 9
Postcodeplaats 1843JS GROOTSCHERMER
Telefoon 06-43560968
Email jjpel@hotmail.com

Volendam (rkav) JO13-4 (B3800 Onder 13 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SDOB JO13-1 3 3 0 0 53 2 51 9
2 Volendam (rkav) JO13-4 3 2 0 1 20 16 4 6
3 EVC JO13-2 3 1 0 2 10 31 -21 3
4 Always Forward JO13-4 3 0 0 3 4 38 -34 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 George st JO13-1 4 4 0 0 38 5 33 12
2 Medemblik FC JO13-1 4 2 1 1 14 11 3 7
3 Purmerland JO13-1 2 2 0 0 23 5 18 6
4 Zouaven (de) JO13-2 3 2 0 1 22 8 14 6
5 Beemster JO13-1 3 2 0 1 12 9 3 6
6 Woudia JO13-1JM 4 2 0 2 14 16 -2 6
7 Volendam (rkav) JO13-4 3 1 1 1 9 7 2 4
8 ZOB JO13-2 4 1 1 2 8 28 -20 4
9 Westfriezen JO13-3 4 0 1 3 2 17 -15 1
10 DWB JO13-1 2 0 0 2 1 27 -26 0
11 Purmerend JO13-3 3 0 0 3 10 20 -10 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Beemster JO13-1 2 2 0 0 14 6 8 6
2 Purmerend JO13-3 2 1 0 1 10 9 1 3
3 ZOB JO13-2 2 1 0 1 10 9 1 3
4 Volendam (rkav) JO13-4 2 0 0 2 5 15 -10 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 OFC JO13-2 6 5 1 0 49 10 39 16
2 ASC De Volewijckers JO13-4 6 4 1 1 20 17 3 13
3 SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 6 3 1 2 25 30 -5 10
4 DZS JO13-1 6 3 0 3 27 24 3 9
5 Volendam (rkav) JO13-4 6 2 0 4 20 22 -2 6
6 Monnickendam JO13-2 5 1 1 3 10 12 -2 4
7 KFC JO13-4 5 0 0 5 9 45 -36 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 De Wherevogels JO13-1 6 4 1 1 28 11 17 13
2 DZS JO13-1 6 4 1 1 26 15 11 13
3 Ilpendam JO13-1 7 4 0 3 31 21 10 12
4 Volendam (rkav) JO13-4 6 3 1 2 21 18 3 10
5 Monnickendam JO13-2 4 2 1 1 17 14 3 7
6 Purmersteijn JO13-4 5 2 0 3 18 20 -2 6
7 ZOB JO13-3 5 1 2 2 12 12 0 5
8 Purmerend JO13-3 7 0 0 7 9 51 -42 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO13-2 11 10 1 0 54 14 40 31
2 TOB Rksv JO13-2 11 9 0 2 55 12 43 27
3 Purmersteijn JO13-4 11 8 1 2 40 14 26 25
4 Ilpendam JO13-1 11 7 0 4 39 22 17 21
5 ZOB JO13-3 11 6 2 3 38 33 5 20
6 Zaanlandia JO13-2 11 6 1 4 47 46 1 19
7 ASC De Volewijckers JO13-4 11 5 1 5 43 42 1 16
8 Volendam (rkav) JO13-4 11 5 0 6 28 29 -1 15
9 Kadoelen sv. JO13-2 11 4 0 7 34 31 3 12
10 SV Rood-Wit Zaanstad JO13-1 11 2 0 9 26 52 -26 6
11 IVV JO13-2 11 1 0 10 8 55 -47 3
12 Purmerend JO13-3 11 0 0 11 8 70 -62 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO13-1 4 4 0 0 22 7 15 12
2 Purmerend JO13-2 4 2 1 1 13 6 7 7
3 Beemster JO13-1 4 2 1 1 12 10 2 7
4 Volendam (rkav) JO13-4 4 1 0 3 10 11 -1 3
5 De Wherevogels JO13-1 4 0 0 4 0 23 -23 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend JO13-2 7 6 0 1 24 14 10 18
2 GSV JO13-1 7 5 1 1 23 7 16 16
3 Zaandijk JO13-1 7 5 0 2 25 14 11 15
4 Saenden JO13-1 7 4 0 3 20 15 5 12
5 Rijp (de) JO13-1 6 3 1 2 18 11 7 10
6 Volendam (rkav) JO13-4 7 2 0 5 16 29 -13 6
7 Reiger Boys JO13-3 7 1 0 6 11 29 -18 3
8 Beemster JO13-1 6 0 0 6 7 25 -18 0

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 GSV JO13-1 1 1 0 0 8 0 8 3
2 WSW JO13-1 1 1 0 0 6 1 5 3
3 Apollo 68 JO13-1JM 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Reiger Boys JO13-3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijp (de) JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Spirit 30 (SC) JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SVW 27 JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Valken de JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Volendam (rkav) JO13-4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ZOB JO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vrone JO13-2 1 0 0 1 1 6 -5 0
12 s.v. Enkhuizen JO13-2 1 0 0 1 0 8 -8 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-4 - SVW 27 JO13-2 Meer informatie
04 feb 12:30 uur Regulier Spirit 30 (SC) JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
11 feb 08:45 uur Regulier Volendam (rkav) JO13-4 - Reiger Boys JO13-3 Meer informatie
04 mrt 08:45 uur Regulier ZOB JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie

Volendam (rkav) JO13-4 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 dec Zaandijk JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-4 3 - 0
10 dec Saenden JO13-1 - Purmerend JO13-2 2 - 3
10 dec Reiger Boys JO13-3 - Zaandijk JO13-1 1 - 5
10 dec Volendam (rkav) JO13-4 - GSV JO13-1 1 - 5
03 dec Beemster JO13-1 - Saenden JO13-1 2 - 3
03 dec GSV JO13-1 - Rijp (de) JO13-1 1 - 1
03 dec Purmerend JO13-2 - Reiger Boys JO13-3 6 - 1
26 nov GSV JO13-1 - Reiger Boys JO13-3 4 - 1
26 nov Volendam (rkav) JO13-4 - Rijp (de) JO13-1 1 - 5
26 nov Purmerend JO13-2 - Beemster JO13-1 3 - 0
26 nov Zaandijk JO13-1 - Saenden JO13-1 3 - 2
19 nov Beemster JO13-1 - Volendam (rkav) JO13-4 3 - 5
19 nov Rijp (de) JO13-1 - Zaandijk JO13-1 4 - 2
19 nov Saenden JO13-1 - Reiger Boys JO13-3 4 - 1
19 nov Purmerend JO13-2 - GSV JO13-1 3 - 2

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 jan s.v. Enkhuizen JO13-2 - GSV JO13-1 0 - 8
28 jan Vrone JO13-2 - WSW JO13-1 1 - 6

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO13-4 (B3800 Onder 13 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0255 Onder 13 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0356 Onder 13 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0392 Onder 13 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0393 Onder 13 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO13-4 (0394 Onder 13 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 09:00 uur Volendam (rkav) JO13-4 - SVW 27 JO13-2 Meer informatie
28 jan 10:30 uur Spirit 30 (SC) JO13-2 - Rijp (de) JO13-1 Meer informatie
28 jan 13:00 uur Valken de JO13-1 - Apollo 68 JO13-1JM Meer informatie
04 feb 08:45 uur ZOB JO13-2 - Valken de JO13-1 Meer informatie
04 feb 08:45 uur Reiger Boys JO13-3 - Vrone JO13-2 Meer informatie
04 feb 11:00 uur GSV JO13-1 - SVW 27 JO13-2 Meer informatie
04 feb 11:00 uur Apollo 68 JO13-1JM - s.v. Enkhuizen JO13-2 Meer informatie
04 feb 12:00 uur Rijp (de) JO13-1 - WSW JO13-1 Meer informatie
04 feb 12:30 uur Spirit 30 (SC) JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
11 feb 08:30 uur Vrone JO13-2 - ZOB JO13-2 Meer informatie
11 feb 08:45 uur Volendam (rkav) JO13-4 - Reiger Boys JO13-3 Meer informatie
11 feb 11:15 uur WSW JO13-1 - GSV JO13-1 Meer informatie
11 feb 11:30 uur s.v. Enkhuizen JO13-2 - Spirit 30 (SC) JO13-2 Meer informatie
11 feb 11:45 uur SVW 27 JO13-2 - Apollo 68 JO13-1JM Meer informatie
11 feb 13:00 uur Valken de JO13-1 - Rijp (de) JO13-1 Meer informatie
18 feb 08:45 uur Reiger Boys JO13-3 - ZOB JO13-2 Meer informatie
04 mrt 08:45 uur ZOB JO13-2 - Volendam (rkav) JO13-4 Meer informatie
04 mrt 08:45 uur Reiger Boys JO13-3 - s.v. Enkhuizen JO13-2 Meer informatie
04 mrt 09:30 uur GSV JO13-1 - Valken de JO13-1 Meer informatie
04 mrt 10:30 uur SVW 27 JO13-2 - WSW JO13-1 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur Rijp (de) JO13-1 - Vrone JO13-2 Meer informatie
04 mrt 13:15 uur Apollo 68 JO13-1JM - Spirit 30 (SC) JO13-2 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie