JO11-3


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 122670
Wedstijdnummerintern 16984761
Veldnaam veld 7 B
Veldlocatie Veld
Klasse 3e klasse (2e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0269 Onder 11 (2e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2022-12-03
Aanvangstijdopgemaakt 11:25
Duur 60
Speltype Veld
Aanduiding 0269 Onder 11 (2e fase)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO11-4
Uitteam Ilpendam JO11-1
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam Ilpendam
Code BBFW36R
Website http://www.sv-ilpendam.nl
Shirtkleur Wit/Blauw
Straat Tureluur 2
Postcodeplaats 1452VK ILPENDAM
Telefoon 020-4361828
Email fabian.kramer@hotmail.com

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 DRC JO11-1 5 3 1 1 31 18 13 10
2 Diemen sv. JO11-2 5 3 1 1 26 19 7 10
3 AFC IJburg JO11-3 5 2 0 3 25 21 4 6
4 CTO '70 vv JO11-1 5 2 0 3 23 32 -9 6
5 Volendam (rkav) JO11-3 5 2 0 3 23 37 -14 6
6 Marken sv. JO11-1 5 1 2 2 22 23 -1 5

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Rijp (de) JO11-1 5 5 0 0 30 12 18 15
2 Volendam (rkav) JO11-3 5 3 1 1 22 12 10 10
3 s.v. Enkhuizen JO11-1 5 3 0 2 21 11 10 9
4 Purmerend JO11-2 5 2 0 3 14 13 1 6
5 Westfriezen JO11-2 5 2 0 3 15 23 -8 6
6 Purmersteijn JO11-3 6 2 0 4 11 28 -17 6
7 Always Forward JO11-2 5 0 1 4 10 24 -14 1

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO11-3 7 6 0 1 33 22 11 18
2 Purmerend JO11-2 6 5 1 0 36 15 21 16
3 KFC JO11-2 7 4 0 3 39 29 10 12
4 Hercules Zaandam sc JO11-1 7 3 1 3 31 31 0 10
5 Volendam (rkav) JO11-3 6 2 1 3 31 21 10 7
6 WSV 1930 JO11-1 7 1 2 4 17 29 -12 5
7 Zaanlandia JO11-1 5 1 1 3 14 20 -6 4
8 Fortuna Wormerveer sv JO11-2 7 1 0 6 19 53 -34 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ASC De Volewijckers JO11-1 3 3 0 0 26 2 24 9
2 Volendam (rkav) JO11-3 3 3 0 0 24 9 15 9
3 AFC IJburg JO11-3 3 1 0 2 11 12 -1 3
4 Monnickendam JO11-1 3 1 0 2 8 17 -9 3
5 Meteoor De sv. JO11-1 3 1 0 2 5 20 -15 3
6 SDOB JO11-1 3 0 0 3 6 20 -14 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 TABA afc JO11-1 7 6 1 0 35 11 24 19
2 ASC De Volewijckers JO11-1 8 6 1 1 49 23 26 19
3 Volendam (rkav) JO11-3 8 4 1 3 31 34 -3 13
4 RODA '23 Rksv JO11-4 5 3 1 1 22 14 8 10
5 Dijk De asv JO11-2 8 3 0 5 31 31 0 9
6 DRC JO11-1 7 2 1 4 28 32 -4 7
7 SDOB JO11-1 8 1 1 6 22 51 -29 4
8 Monnickendam JO11-1 7 1 0 6 19 41 -22 3

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 5 4 1 0 36 9 27 13
2 Purmersteijn JO11-3 6 3 1 2 24 20 4 10
3 SDOB JO11-1 4 3 0 1 28 9 19 9
4 Ilpendam JO11-1 6 3 0 3 37 23 14 9
5 KFC JO11-3 2 2 0 0 22 7 15 6
6 Purmerend JO11-4 5 2 0 3 24 19 5 6
7 De Wherevogels JO11-2 5 1 0 4 10 51 -41 3
8 EVC JO11-2JM 5 0 0 5 4 47 -43 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 4 4 0 0 24 5 19 12
2 Purmersteijn JO11-3 6 4 0 2 26 16 10 12
3 Purmerend JO11-4 6 4 0 2 31 22 9 12
4 Volendam (rkav) JO11-4 5 3 0 2 22 12 10 9
5 Beemster JO11-2 5 3 0 2 15 16 -1 9
6 Ilpendam JO11-1 5 1 1 3 9 18 -9 4
7 ZOB JO11-2 5 0 1 4 6 25 -19 1
8 DZS JO11-1 4 0 0 4 7 26 -19 0

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO11-3 3 3 0 0 17 4 13 9
2 Muiderberg sc. JO11-2 1 1 0 0 2 1 1 3
3 AFC IJburg JO11-5 2 1 0 1 5 3 2 3
4 Dijk De asv JO11-4 3 1 0 2 4 10 -6 3
5 Ilpendam JO11-1 1 0 0 1 0 6 -6 0
6 SDOB JO11-1 2 0 0 2 4 8 -4 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 feb 10:30 uur Regulier Muiderberg sc. JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie
11 feb 10:00 uur Regulier AFC IJburg JO11-5 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 dec Beemster JO11-2 - Purmerend JO11-4 3 - 7
10 dec Purmersteijn JO11-3 - Volendam (rkav) JO11-4 3 - 6
10 dec Ilpendam JO11-1 - ZOB JO11-2 1 - 1
03 dec Volendam (rkav) JO11-4 - Ilpendam JO11-1
03 dec Volendam (rkav) JO11-3 - Beemster JO11-2
03 dec Purmerend JO11-4 - Purmersteijn JO11-3 2 - 4
26 nov Volendam (rkav) JO11-4 - Beemster JO11-2 5 - 0
26 nov Ilpendam JO11-1 - DZS JO11-1 3 - 1
26 nov Purmerend JO11-4 - Volendam (rkav) JO11-3 1 - 4
26 nov ZOB JO11-2 - Purmersteijn JO11-3 1 - 4
19 nov Volendam (rkav) JO11-3 - Ilpendam JO11-1 8 - 2
19 nov Beemster JO11-2 - Purmersteijn JO11-3 5 - 2
19 nov DZS JO11-1 - Volendam (rkav) JO11-4 0 - 7
19 nov Purmerend JO11-4 - ZOB JO11-2 9 - 2

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 jan Volendam (rkav) JO11-3 - SDOB JO11-1 6 - 3
28 jan AFC IJburg JO11-5 - Dijk De asv JO11-4 4 - 1
21 jan Dijk De asv JO11-4 - Volendam (rkav) JO11-3 1 - 5
14 jan SDOB JO11-1 - Dijk De asv JO11-4 1 - 2
14 jan Volendam (rkav) JO11-3 - Ilpendam JO11-1 6 - 0
14 jan AFC IJburg JO11-5 - Muiderberg sc. JO11-2 1 - 2

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Competitie)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0289 Onder 11 (4e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0269 Onder 11 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO11-3 (0270 Onder 11 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 10:00 uur Ilpendam JO11-1 - Muiderberg sc. JO11-2 Meer informatie
04 feb 10:15 uur SDOB JO11-1 - AFC IJburg JO11-5 Meer informatie
04 feb 10:30 uur Muiderberg sc. JO11-2 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie
04 feb 13:45 uur Dijk De asv JO11-4 - Ilpendam JO11-1 Meer informatie
11 feb 10:00 uur AFC IJburg JO11-5 - Volendam (rkav) JO11-3 Meer informatie
11 feb 10:30 uur Ilpendam JO11-1 - SDOB JO11-1 Meer informatie
11 feb 12:15 uur Dijk De asv JO11-4 - Muiderberg sc. JO11-2 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie